CENTRALNE OGRZEWANIE

TWOJE

panele grzewcze REDWELL

jako ogrzewanie główne

Panelami REDWELL ogrzejesz cały dom

10DOBRYCH POWODÓW DLACZEGO GRZEJNIK PODCZERWIENI SPRAWDZI SIĘ W ROLI OGRZEWANIA GŁÓWNEGO

Przed budowniczymi domów i osobami, które chcą przeprowadzić remont, stoi wiele trudnych decyzji. Na przykład istnieje wiele różnych opcji systemów grzewczych dla nowego lub istniejącego już budynku. Ze względu na kilka zalet, warunki prawne w Austrii zostały zmienione w celu wprowadzenia ogrzewania na podczerwień jako głównego ogrzewania. Mamy dla Ciebie dziesięć dobrych powodów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji, czy chcesz kupić ogrzewanie na podczerwień.

10 ZALET OGRZEWANIA NA PODCZERWIEŃ JAKO CENTRALNEGO OGRZEWANIA

 1. Wydajność energetyczna
  Wykorzystanie ciepła ze zrównoważonej energii w czasach wysokich cen paliw kopalnych jest prawdopodobnie najważniejszym powodem stosowania ogrzewania na podczerwień jako centralnego ogrzewania.
 2. Brak kosztów konserwacji i serwisu przy niskich kosztach początkowych
  Nie ma żadnych dodatkowych opłat za konserwację i serwis. Dodatkową korzyścią są niskie koszty aktywów w porównaniu z pompą ciepła lub czymś podobnym. Dlatego ciepło podczerwieni jest opłacalnym sposobem ogrzewania.
 3. Oszczędność miejsca
  Nie jest potrzebne pomieszczenie do przechowywania paliwa. Konieczne jest tylko przygotowanie ciepłej wody. Wniosek: więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny
 4. Łatwa instalacja
  Gniazdko wystarczy, aby czuć się bezpiecznie w przytulnym, ciepłym domu. O wiele więcej nie jest konieczne dla promiennika podczerwieni jako centralnego ogrzewania. Oczywiście możliwa jest późniejsza przebudowa np. w przypadku przeprowadzki lub remontu.
 5. Dekoracyjne funkcje dodatkowe
  Promienniki podczerwieni Redwell są praktyczne i dekoracyjne. W końcu mogą być używane inaczej w każdym pomieszczeniu, czy to jako suszarka na ręczniki w łazience, jako dekoracyjne obrazy lub okulary w salonie, jako tablica do pisania lub duże lustro w przedpokoju. Więc żyje stylowo i ciepło.
 6. Indywidualna kontrola
  Dzięki centralnemu ogrzewaniu na podczerwień, każde pomieszczenie może być indywidualnie grzane i dostosowywane do własnych potrzeb. W ten sposób możesz bez wysiłku osiągnąć przyjemną temperaturę w każdym pomieszczeniu.
 7. Integracja z systemem inteligentnego domu
  Sterowanie promiennikiem podczerwieni można łatwo zintegrować z systemem inteligentnego domu – dla jeszcze wygodniejszego użytkowania.
 8. Bezpieczeństwo środowiska
  Uspokajamy się na odnawialne źródła energii. Twój wkład w neutralne pod względem emisji CO² i wolne od pyłu ogrzewanie można osiągnąć za pomocą promiennika podczerwieni Redwell.
 9. Przyjazny dla alergików
  Ogrzewanie na podczerwień zapobiega cyrkulacji powietrza, np. przy ogrzewaniu konwekcyjnym. Zapewnia to przyjemne ciepło i szczególnie delikatne ogrzewanie dla alergików.
 10. Jakość wyprodukowana w Austrii
  Wszystkie promienniki podczerwieni Redwell są produktami austriackiej jakości i posiadają 10-letnią gwarancję. To tyle samo, co nasze niezobowiązujące porady dla naszej obsługi klienta.
Scroll to Top