ZASTOSOWANIE

PRZYJEMNE CIEPŁO

w Twoim hotelu i restauracji

ogrzewanie marki REDWELL

NOWOCZESNE OGRZEWANIE W HOTELACH I GASTRONOMII

Przyjazny dla gości. Wydajny. Sterowny. I stylowy design.

 

Ogrzewanie powinno być przyjemne dla gościa. A także łatwy w użyciu – nieskomplikowany. To dodatkowy czynnik relaksu – ukryty w tle.

REDWELL SYSTEM OGRZEWANIA PODCZERWIENIĄ

optymalne rozwiązanie dla oferowanego lokalu

Z punktu widzenia właściciela hotelu ogrzewanie powinno być efektywne, praktycznie bezobsługowe i przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Systemy ogrzewania na podczerwień Redwell są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

  • W przeciwieństwie do innych promienników, promienniki podczerwieni nie ogrzewają przede wszystkim powietrza. Ogrzewa przedmioty stałe, meble, a także ściany. Ściany dobrze przechowują ciepło.
  • Wyższe temperatury powierzchni ścian zapewniają większy komfort.
  • Niższe temperatury w pomieszczeniu nie są tak zauważalne.
  • Promienniki podczerwieni odpowiadają za mniejsze straty wentylacyjne – dzięki czemu ciepło nie odparowuje samoczynnie.

HOTEL DLA DZIECI ZELL AM SEE

Jeśli Stefanie i Peter Haidvogl z Kinderhotel Zell am See chcą włączyć ogrzewanie w swoim hotelu, po prostu mają dostęp do smartfona i mogą w ten sposób sterować każdym pokojem z osobna. Umożliwia to technologia Danfoss oparta na aplikacjach. Inteligentne termostaty pokojowe z licznymi opcjami sterowania oferują wiele funkcji i większy komfort dla hotelarza i jego gości. 

OGRZEWAJĄCE DEKORACJE

wymienić grzejniki konwekcyjne

Wyróżniają się nowe panele na podczerwień Redwell, które od teraz zastępują stare, nieładne grzejniki konwekcyjne. Promieniowanie cieplne zapewnia nie tylko przyjemny klimat w pomieszczeniach, ale jest również dużo wydajniejsze. Nowe promienniki podczerwieni nie ogrzewają samego powietrza, ale ogrzewają sufity i ściany. Dzięki temu ciepło jest znacznie dłużej zatrzymywane w ścianach i oddaje ciepło do pomieszczenia.

Potencjał oszczędności energii nowych promienników podczerwieni z nowoczesną regulacją jest ogromny.

Podłącz, włącz… Ogrzewanie może być takie proste – w całym hotelu. Zespół Redwell z przyjemnością wesprze Cię w indywidualnym zaplanowaniu elementów grzewczych i ich idealnym rozmieszczeniu w Twoim domu. Wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną realizację – 10-letnia gwarancja mówi sama za siebie.

Scroll to Top