DO SUFITÓW MODUŁOWYCH

REDWELL PANELE DO SUFITÓW MODUŁOWYCH

Dyskretne, zajmujące mało miejsca ogrzewanie podczerwienią doprowadza ciepło z góry, szczególnie w przypadku sufitów z wstawkami kratkowymi.

System ogrzewania sufitowego Panelwave.

Przyjemne ciepło podczerwieni z sufitu - Panelwave

Idealnie nadaje się do biur i lokali handlowych z sufitami podwieszanymi.

Seria Panelwave, opracowana specjalnie do sufitów podwieszanych modułowych. To dyskretny i oszczędzający miejsce sposób na ogrzanie pomieszczeń przytulnym ciepłem.

DANE TECHNICZNE

POWIERZCHNIA

Balcha stalowa biała, RAL 9016

OCHRONA

IP65 (instalacja)

MONTAŻ

Przystosowany do montażu sufitowego w systemie sufitów podwieszanych

Spójrz na wysoką jakość wykonania

WYBIERZ WERSJĘ DLA SIEBIE

owal
MODELMOCWAGAROZMIAR
Panelwave I430 Wat11 kg618 x 618 x 22 mm
Panelwave II430 Wat9 kg598 x 598 x 22 mm

Zamów już teraz

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wyślij nam swoje zapytanie i poproś o ofertę.

INNE PRODUKTY

panel tablice białe

Panele - BIAŁE TABLICE

Charakteryzują się błyszczącą, białą i bardzo wytrzymałą powierzchnią ceramiczną, po której można pisać specjalnymi pisakami. Oryginalny wygląd podkreśla elegancka ramka aluminiowa. Montaż na ścianie lub suficie.

panele tablice czarne

Panele - CZARNE TABLICE

Grzejąca czarna tablica, pokryta jest matową powłoką ceramiczną, po której można pisać kredą. Pasuje do biura, kuchni lub pokoju dziecinnego. Oryginalny wygląd podkreśla elegancka ramka aluminiowa. Montaż na ścianie lub suficie.

PIPEWAVE

Wykonane z aluminium w kształcie cylindrycznej tuby. Montaż na ścianie lub suficie. Występują też jako modele wolnostojące w formie kolumn. Dostępne w kilku rozmiarach.

panel we-line

Panele WE-LINE

Ponadczasowy design, bestseller Redwell ! Dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki białej powierzchni z delikatną strukturą, doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Montaż na ścianie lub suficie.

panel we-line z nadrukiem

Panele WE-LINE z nadrukiem

Imponują różnorodnością opcji . Można skorzystać z oferty motywów graficznych Redwell lub zdecydować się na panele z własnym motywem, np.: ulubiony widok, zdjęcie rodzinne czy logo firmy. Montaż na ścianie lub suficie.

Panele - KOŁA

Dzięki prostemu i nowoczesnemu wzornictwu, panele w kształcie koła uzupełniają wystrój każdego wnętrza. Montaż na ścianie lub suficie.

Scroll to Top