PLUSY INWESTYCJI

PROSTE WARUNKI INWESTYCJI

dla systemu ogrzewania

Inwestycja w przyszłość, która się zwraca

NIE JESTEŚMY NAJTAŃSI ALE JESTEŚMY NAJLEPSI!

Koszty zakupu urządzeń do ogrzewania podczerwienią Redwell są zależne od kilku czynników. Największy wpływ ma metraż oraz klasa energetyczna budynku. Ważną kwestią dla skuteczności ogrzewania Redwell i zadowolenia jego użytkowników jest odpowiedni dobór mocy urządzeń oraz ich właściwe umieszczenie w obiekcie.

JAKOŚĆ REDWELL JEST WARTOŚCIĄ DODANĄ

Montaż urządzeń Redwell jest łatwy i szybki, więc koszt instalacji jest niewielki. Nie potrzebny jest wyspecjalizowany instalator, ponieważ każdy elektryk może zainstalować nasze urządzenia, W najprostszej opcji wystarczy powiesić panel i włożyć wtyczkę do gniazdka. Każde opakowanie z panelami zawiera śruby wraz z kołkami rozporowymi i specjalny klucz do ich przykręcania oraz szablon do oznaczenia otworów.

Dodatkowym, niezbędnym elementem ekonomicznego działania systemu Redwell są regulatory temperatury z czujnikiem temperatury. W celu uzyskania pełnej swobody w zarządzaniu ogrzewaniem, zasadne jest stosowanie regulatorów temperatury, niezależnie dla każdego pomieszczenia lub zdefiniowanej strefy. W zależności od możliwości montażu oraz sposobu użytkowania pomieszczeń i preferencji użytkownika, mogą to być modele przewodowe lub bezprzewodowe, z programowaniem tygodniowym, a także z możliwością Montaż urządzeń Redwell jest łatwy i szybki, więc koszt instalacji jest niewielki.

Nie potrzebny jest wyspecjalizowany instalator, ponieważ każdy elektryk może zainstalować nasze urządzenia, W najprostszej opcji wystarczy powiesić panel i włożyć wtyczkę do gniazdka. Każde opakowanie z panelami zawiera śruby wraz z kołkami rozporowymi i specjalny klucz do ich przykręcania oraz szablon do oznaczenia otworów. sterowania przez aplikację w smartfonie.

Zakup i instalacja systemu ogrzewania Redwell to niższe koszty i prostszy montaż w porównaniu do skomplikowanego i kosztownego systemu ogrzewania centralnego. Zakup i montaż kotła czy pompy ciepła z niezbędną automatyką, wykonanie instalacji grzewczej z grzejnikami czy ogrzewaniem podłogowym to znacznie wyższe koszty. Warto zaznaczyć, że w przypadku ogrzewania gazem, dodatkowo potrzebny jest projekt instalacji gazowej, przyłącze gazowe, komin ze specjalnym wkładem oraz montaż wykonywany przez uprawnionych instalatorów. Nie musimy też tracić powierzchni na kotłownię.

Trzeba pamiętać, że rezygnując z ogrzewania węglowego na rzecz elektrycznego ogrzewania podczerwienią Redwell, możemy otrzymać dofinansowanie. Istnieje szereg programów lokalnych w tym zakresie. Szczegółowe informacje można uzyskać w lokalnym Urzędzie Miejskim lub Gminnym.

Scroll to Top