TYPY OBIEKTÓW

ZASTOSOWANIE GRZEJNIKÓW PODCZERWIENI

REDWELL

REDWELL pasuje wszędzie

OGRZEWANIE W NOWYM DOMU

Redwell to doskonały system ogrzewania dla całego domu.  Jest łatwy w montażu, zdrowy, estetyczny, ekologiczny  i ekonomiczny.  „Najlepsza decyzja zakupowa, jaką podjęliśmy w ciągu ostatnich lat! ” – to częste informacje od naszych klientów, którzy zdecydowali się na ogrzewanie swoich domów systemem Redwell.

Grzejniki Redwell można idealnie wkomponować w przestrzeń życiową lub zakamuflować jako „dzieło artystyczne”. Komfortowo i niezauważalnie ogrzewają nowoczesne pomieszczenia, w każdym nowym budynku.

OGRZEWANIE W STARYM BUDYNKU

Zarówno jako dodatkowe ogrzewanie, czy jako jedyne źródło ogrzewania, promienniki podczerwieni Redwell to doskonały sposób na ekologiczne ogrzewanie starych budynków, które charakteryzują się wyjątkowo słabym bilansem energetycznym.

W przeciwieństwie do grzejników konwekcyjnych, grzejniki Redwell ogrzewają ściany, przedmioty i ludzi. Ponieważ ciepło jest magazynowane w ścianach, straty ciepła nawet podczas wietrzenia pomieszczenia są niewielkie. Ściany są cieplejsze od powietrza w pomieszczeniu i pozostają suche, nie ma problemów z wilgocią i pleśnią.

panele tower

OGRZEWANIE DODATKOWE

Redwell jest idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe ogrzewanie, zwłaszcza w okresach przejściowych oraz w mroźne, zimowe dni, kiedy zwykłe grzejniki często nie wystarczają do dostatecznego ogrzania pomieszczenia. Również w nowych budynkach zdarzają się niedogrzane miejsca i kilka stopni więcej przyda się w łazience, pokoju dziecinnym, salonie czy sypialni.

Ogrzewanie podczerwienią Redwell jako dodatkowe ogrzewanie, szybko zapewni odpowiednią porcję ciepła, gdy tylko będzie nam potrzebne. Największą elastyczność zapewniają modele wolnostojące. Wystarczy włączyć do zwykłego gniazdka i cieszyć się wyjątkowym ciepłem.

OGRZEWANIE W POKOJU DZIECIĘCYM

Dzieci są szczególnie wrażliwe na niskie temperatury. Ważną zaletą promienników podczerwieni  firmy Redwell jest swobodne zarządzanie ciepłem w każdym pokoju, w dowolnym czasie. Gdy potrzebujemy ciepła, wystarczy podnieść temperaturę na termostacie w konkretnym pomieszczeniu. Twoja pociecha nigdy nie zmarznie podczas zabawy, a dzięki łagodnej emisji ciepła zawsze będzie spała w komfortowych warunkach.

Do pokoju dziecięcego doskonale pasują panele z dowolnym motywem graficznym, np. zabawne postaci z kreskówek, zwierzęta lub zdjęcie rodziny. Na czarnej tablicy twoje dziecko namaluje swoje pierwsze arcydzieła. Ponieważ ogrzewanie Redwell nie powoduje cyrkulacji kurzu, ta metoda ogrzewania jest szczególnie odpowiednia dla alergików.

OGRZEWANIE W ŁAZIENCE

Redwell w Twojej łazience sprawi, że ​​prysznic nawet wcześnie rano staje się przyjemnością. Spadające temperatury i zbliżająca się zima nie muszą Cię martwić. Wręcz przeciwnie: dzięki dodatkowemu ogrzewaniu Redwell, Twoja łazienka osiągnie żądaną temperaturę wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Grzejniki można zainstalować nawet w trudnych miejscach, np. obok wanny czy prysznica, ponieważ wyjątkowej jakości panele Redwell posiadają stopień ochrony IP65 {ze stałym połączeniem). W ofercie mamy  grzejniki w formie lustra lub ze szkłem dekoracyjnym, które posiadają  funkcję suszarki do ręczników. W małych łazienkach można zamontować panel biały na suficie.

OGRZEWANIE W HOTELACH

Redwell to również optymalne rozwiązanie dla obiektów hotelowych, gdzie ogrzewanie powinno być przyjemne, higieniczne i łatwe w obsłudze dla gości. Z punktu widzenia operatora, ogrzewanie powinno być efektywne i energooszczędne. Inteligentne termostaty pokojowe z opcją sterowania przez internet, zapewniają duży komfort obsłudze  i gościom.

Kinderhotel w Zell am See w austriackich Alpach jest całkowicie ogrzewany za pomocą systemów grzewczych na podczerwień Redwell.

Hotel Ankora w centrum Pragi –  kierownictwo hotelu zdecydowało, że konieczna jest modernizacja  przestarzałych grzejników konwekcyjnych. Innowacyjne panele grzewcze na podczerwień firmy Redwell okazały się właściwym rozwiązaniem.

OGRZEWANIE W GASTRONOMII

Ogrzewanie podczerwienią Redwell znakomicie sprawdza się w restauracjach, barach pubach i innych obiektach gastronomicznych. Efektywnie i równomiernie dostarcza łagodne ciepło, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla gości.

Szeroki asortyment urządzeń Redwell pozwala na ich odpowiednie dopasowanie do stylu i funkcjonalności każdego lokalu. Urządzenia Redwell są łatwe do czyszczenia i nigdy nie wymagają serwisowania. Dlatego idealnie pasują do lokali, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące higieny.

OGRZEWANIE W LOKALACH USŁUGOWYCH I HANDLOWYCH

To miejsca gdzie ogrzewanie radiacyjne, może wykazać swoją zdecydowaną przewagę nad ogrzewaniem konwekcyjnym. Nieograniczona możliwość w aranżacji i stylowych wnętrz i brak cyrkulacji powietrza decydują o wyborze urządzeń Redwell. Szczególnymi miejscami gdzie ogrzewanie radiacyjne powinno być obowiązkowe, są salony fryzjerskie, kosmetyczne, sklepy, gabinety lekarskie i kluby fitness. W tych miejscach, gdzie higiena ma kluczowe znaczenie, trzeba zminimalizować ilość kurzu i drobnoustrojów krążących w powietrzu, a to gwarantuje jedynie ogrzewanie podczerwienią.

OGRZEWANIE W LOKALACH BIUROWYCH

Praca w biurach odbywa się w pozycji siedzącej. Gdy siedzimy długo bez ruchu, jest nam zimno w nogi. Ogrzewanie Redwell jest w takich sytuacjach optymalne, ponieważ nie powoduje cyrkulacji powietrza, a temperatura przy podłodze podobna jest do tej przy suficie. Nie musimy nagrzewać zbytnio powietrza, które gdy jest gorące sprzyja zmęczeniu i senności. Tylko ogrzewanie podczerwienią gwarantuje zdrową atmosferę w biurze

OGRZEWANIE W DOMACH I APARTAMENTACH WEEKENDOWYCH

Szybkie, oszczędne i w pełni bezpieczne działanie, to atuty ogrzewania Redwell, które potwierdzają przydatność w domach i apartamentach o charakterze weekendowym czy wakacyjnym. Możliwość regulacji i kontroli temperatury w obiekcie przy pomocy aplikacji internetowej pozwala na komfortowe i ekonomiczne zarządzanie z każdego miejsca i w każdym momencie.

OGRZEWANIE W WYSOKOCH, WIEKOKUBATUROWYCH POMIESZCZENIACH

Redwell posiada w ofercie niespotykane grzejniki podczerwieni, które potrafią skutecznie zapewnić przyjemne ciepło w wysokich pomieszczeniach, takich jak : hale magazynowe lub produkcyjne, salony z antresolą, hole, lokale handlowe i usługowe. Za pomocą grzejących Kul, Dysków czy 2IN1 , można bez problemu zapewnić ciepło w całym obiekcie lub tylko w wyznaczonych strefach.

Scroll to Top