STELAŻE

REDWELL STELAŻE - NOGI DIY

Stojaki/nogi do wybranych paneli bez konieczności montażu na ścianie lub suficie.

Akcesoria do paneli Redwell.

Swoboda projektowania dzięki naszym stojakom do paneli podczerwieni.

Przyciąga Cię elegancki wygląd szklanego grzejnika, ale wolisz nie montować go na ścianie lub suficie? Nie ma problemu – dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak stojak/nogiRedwell, z promienników przeznaczonych do montażu na ścianie lub suficie, z łatwością zrobisz model stojący. Zamień go w grzejnik DIY i postaw go w dowolnym miejscu. W każdej chwili możesz zmienić jego miejsce, w zależności od aranżacji wnętrza.Umieść grzejnik dokładnie tam, gdzie potrzebne jest ciepło i uzyskaj przyjemny klimat w pomieszczeniu w możliwie najkrótszym czasie.

WYBIERZ WERSJĘ DLA SIEBIE

owal
MODELWAGAROZMIARGWARANCJA
600/9007 kg1000 x 455 mm24 miesiące
250/4201 kg370 x 260 mm24 miesiące

Zamów już teraz

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Wyślij nam swoje zapytanie i poproś o ofertę.

INNE PRODUKTY

Panele SZKLANE DESIGN-LINE

Można wybrać jeden z sześciu wyjątkowych wzorów designerskiego szkła, w kolorach białym lub czarnym. Montaż tylko na ścianie.

Panele ŁAZIENKOWE Z RELINGAMI NA RĘCZNIKI

Specjalne grzejniki z relingami do suszenia ręczników, które posiadają dodatkowy włącznik czasowy. Dostępne są wersje z lustrem oraz ze wszystkimi rodzajami szkła.

panele do sufitów modułowych

Panele do sufitów modułowych

Panel wave przeznaczony jest do sufitów podwieszanych. Idealnie nadaje się do biur i lokali handlowych z sufitami modułowymi.

redwell panele dysk przysufitowe

DYSK

Dysk zachwyca swoim unikalnym, eleganckim kształtem oraz szybkim dostarczaniem ciepła. Doskonale nadaje się do wysokich mieszkań, biur i obiektów o większej kubaturze.

panele 2in1

2IN1

Specjalnie zaprojektowane pod kątem ogrzewania większych, kubaturowych obiektów takich jak hale produkcyjne i magazynowe. 2IN1 to połączenie ogrzewania z oświetleniem typu high bay LED. Docenione i wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.

KULA

Grzejące kule przeznaczone są do wysokich pomieszczeń, takich jak : salony z antresolą, hole czy klatki schodowe.

Scroll to Top